REKLAMA:

Ewa Farna, Rafał Brzozowski i PlayBoys wystąpią w Zambrowie!

kultura
25.11.2017 r., godz. 22.00
Rafał Brzozowski będzie główną gwiazdą sobotniego koncertu w czasie przyszłorocznych Dni Zambrowa. W niedzielę imprezę zwieńczy koncert zespołu PlayBoys. Gwiazdą Pożegnania Lata 2018 będzie natomiast Ewa Farna.

Podczas dzisiejszej Inauguracji Sezonu Kulturalnego tradycyjnie został zaprezentowany kalendarz imprez 2017/2018. Wśród wielu wydarzeń kulturalnych znajdują się także cieszące się dużą popularnością imprezy plenerowe – Dni Zambrowa i Pożegnanie Lata.

Dni Zambrowa tradycyjnie rozpoczną się w drugim tygodniu czerwca. Jak zwykle w ciągu tygodnia w Zambrowie odbywać się będzie wiele imprez kulturalnych i sportowych. Koncerty finałowe zaplanowano na weekend - 9 i 10 czerwca.

Na sobotnim koncercie wieczorem przed mieszkańcami Zambrowa wystąpi Rafał Brzozowski. Przed nim zaprezentują się: FaPki, Mateusz Ziółko i Dawid Kwiatkowski. Drugi dzień święta naszego miasta tradycyjnie utrzymany będzie w rytmach disco polo. Na scenie zaśpiewają Łobuzy i Cliver. Gwiazdą wieczoru będzie PlayBoys.

Pożegnanie Lata 2018 zaplanowane zostało na ostatnią niedzielę sierpnia. Przed zambrowską publicznością zaprezentuje się polsko-czeska wokalistka Ewa Farna. Piosenkarka znana jest z utworów tj.: „Bumerang”, „Cicho”, „Ewakuacja” czy też „Wszystko albo nic”.

Zapraszanie gwiazd polskiej sceny rozrywkowej to tradycja kontynuowana już od ponad 20 lat w naszym mieście. W tym czasie na zambrowskiej scenie wystąpili już m.in.: Maryla Rodowicz, IRA, Maciej Maleńczuk, Video, Kombi, DeMono, Natalia Kukulska, Perfekt, T.LOVE, Golec uOrkiestra, Lady Pank, Bajm, Ich Troje czy Skaldowie.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: