REKLAMA:

Dzień Pluszowego Misia w „Biedronkach” [foto+video]

edukacja
24.11.2017 r., godz. 22.00
Wierszyki, piosenki, tańce i inne zabawy. Tak wyglądały obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia w Miejskim Przedszkolu Nr 4. Na imprezie zawitał sam solenizant -
duży miś.


Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia miały miejsce dzisiaj, 24 listopada w Miejskim Przedszkolu Nr 4 „Biedronki” w Zambrowie. W związku z tym wydarzeniem wszystkie dzieci miały za zadanie, oprócz dobrego humoru i chęci do zabawy, przynieść ze sobą ukochane misie.

W tym wyjątkowym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji. Na początek sześciolatki uczęszczające do oddziałów MP4 w Szkole Podstawowej Nr 4 przemaszerowały do głównej siedziby „Biedronek”. W podróży starszakom towarzyszył duży, brązowy Miś. W budynku przedszkola dzieci mogły wziąć udział w różnych konkursach, zabawach i tańcach. Recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki dla Misia z okazji jego święta. Ponadto najstarsza grupa przygotowała krótką inscenizację wiersza Heleny Bechlerowej pt. „Lekarstwo misia”. W podziękowaniu za wspólną zabawę wyjątkowy solenizant rozdawał słodkie nagrody.

- „Z pewnością w tym dniu było wiele uśmiechu i radości. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas i za rok dzieci, równie chętnie przyjdą na kolejne urodziny Misia.” - podsumowała Emilia Sadowska, nauczycielka 6-latków.

Poniżej galeria zdjęć oraz skrót video z obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia w Miejskim Przedszkolu Nr 4 w Zambrowie.BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: