REKLAMA:

Wolontariusze z ZSA dziękują za udział w kampanii społecznej

edukacja
22.11.2017 r., godz. 17.20
Wolontariusze z ZSA dziękują za udział w kampanii społecznej
Koło Wolontariatu ZSA składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom V Kampanii społecznej z okazji Międzynarodowego Dnia Życzliwości.

Międzynarodowy Dzień Życzliwości obchodzony był wczoraj, 21 listopada. Z okazji tego święta Koło Wolontariatu działające przy Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie zorganizowało V Kampanię Społeczną „Znajdź się wśród życzliwych – Dołącz do nas!”.

- „Niezmiernie miło nam było spotkać państwa na ulicach miasta oraz w różnych instytucjach życia społecznego. Wszędzie spotkaliśmy się z ogromną życzliwością.” - mówią wolontariusze z ZSA.

Akcja była doskonałą okazją do propagowania pozytywnych postaw w relacjach międzyludzkich. Dzięki niej młodzież miała okazję zatrzymać się na chwilę i przypomnieć sobie, że tuż obok nich żyje drugi człowiek, którego wystarczy obdarzyć życzliwym słowem i uśmiechem.

- „Dziękujemy, że tak wielu z państwa odpowiedziało na nasze zaproszenie!” - przekazują za pośrednictwem naszego portalu wolontariusze z „Siwej”.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: