REKLAMA:

Dziś Międzynarodowy Dzień Życzliwości

edukacja
21.11.2017 r., godz. 11.30
Koło Wolontariatu ZSA ponownie organizuje kampanię społeczną z okazji Międzynarodowego Dnia Życzliwości, który przypada 21 listopada. Celem akcji jest propagowanie pozytywnych postaw w relacjach międzyludzkich.

Dziś (21 listopada) obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Życzliwości. Z tej okazji wolontariusze z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości im. Szkół Podchorążych Rezerwy w Zambrowie po raz piąty organizują kampanię społeczną zachęcającą do propagowania pozytywnych postaw w relacjach międzyludzkich.

Celem kampanii jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie chęci dzielenia się uśmiechem, dobrym słowem czy uczynkiem.

- „Zachęcając państwa do udziału w tej kampanii wierzymy, że Dzień Życzliwości jest świetną okazją, aby uświadomić sobie, jak ważne jest życzliwe podejście do drugiego człowieka, do jego problemów. Postarajmy się pamiętać o idei tego dnia – nie tylko 21 listopada, ale także w następne dni. Postarajmy się tę ideę ciągle wprowadzać w nasze życie i czynić je lepszym. Czasami wystarczy zwykły, życzliwy uśmiech.” - przekazują członkowie Koła Wolontariatu działającego w ZSA.

Wolontariusze mają nadzieję, że Międzynarodowy Dzień Życzliwości będzie wspaniałą okazją do budowania i wzmacniania więzi międzypokoleniowych oraz właściwych postaw społecznych w naszym zabieganym świecie.ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: