REKLAMA:

Cieplej w zambrowskiej „Czwórce” [foto]

inwestycje
20.11.2017 r., godz. 14.50
W Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie zakończyły się prace związane z termomodernizacją budynku. Przeprowadzony remont pozwoli na obniżenie kosztów związanych z zużyciem energii cieplnej w szkole.

Tej zimy uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 na pewno będą mieli cieplej. Właśnie zakończyły się prace związane z termomodernizacją budynku szkoły. Inwestycja, której wykonawcą była firma Balik Budownictwo, realizowana była od 7 lipca.

W ramach prac modernizacyjnych wymieniona została stolarka okienna i drzwiowa. Zamontowane zostały nowoczesne trójszybowe okna. Wykonana została izolacja oraz docieplenie ścian zewnętrznych oraz stropodachów. Przeprowadzono również szereg prac wykończeniowych i towarzyszących, m.in. obróbki blacharskie czy wymianę instalacji odgromowej. Na ścianach zewnętrznych budynku szkoły pojawiła się także nowa elewacja. Wymienione zostały również drzwi wejściowe do obiektu, a także docieplona została również mała salka gimnastyczna.

Jak podkreśla dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie Ryszard Świderski, po remoncie zużycie energii cieplnej w budynku powinno spaść o ponad 50%. 

Całość prac pochłonie 1,4 mln zł, z czego 700 tys. zł pochodzi z dofinansowania unijnego.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: