REKLAMA:

Strefa Lego na mikołajki

zapowiedzi - repertuar
17.11.2017 r., godz. 14.30
Już niedługo mikołajki. Nasz samorząd nie zapomniał o najmłodszych mieszkańcach Zambrowa i ponownie zorganizuje dla nich ciekawe atrakcje z tej okazji.

Co prawda do mikołajek pozostało jeszcze niecałe 3 tygodnie, jednak już wiemy, że z tej okazji Burmistrz Miasta Zambrów przygotował kilka atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Wszystkie będą miały miejsce w budynku Centrum Kultury w Zambrowie.

Jak udało nam się dowiedzieć, 6 grudnia zaplanowano tam spotkanie ze Św. Mikołajem, a także zabawy w strefach Lego i kreatywnej. Będzie można także skorzystać z fotobudki. Tego dnia na dzieci będą czekały również specjalne seanse w kinie. Wszystko to będzie działo się w godzinach 15:00 – 20:00. Wstęp wolny.

Już teraz zachęcamy dzieci wraz z rodzicami do udziału w świątecznych atrakcjach przygotowanych w Zambrowie z okazji zbliżających się mikołajek.Poniżej zamieszczamy skrót video ubiegłorocznych mikołajkowych atrakcji w Zambrowie.ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: