REKLAMA:

Mama Neli dziękuje za 1%

społeczeństwo
14.11.2017 r., godz. 14.00
Mama 5-letniej Neli Grabowskiej z Zambrowa dziękuje wszystkim darczyńcom za 1% podatku.

Nela Grabowska wraz z mamą dziękują serdecznie wszystkim osobom, które w czasie kampanii podatkowej przekazały swój 1 % podatku na jej rehabilitację. Dzięki hojności podatników 5-letnia Nela otrzymała 2836 zł.

- „Z wielkim uśmiechem na twarzy chylimy czoła do Was kochani, że po raz kolejny mogłyśmy liczyć na Waszą pomoc w kwestii 1% podatku, który można było odliczyć na leczenie i rehabilitację Neli. Serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc. Bez Was Neli powrót do zdrowia byłby znacznie utrudniony.” - mówi Edyta Grabowska, mama Neli.

Nela Grabowska urodziła się w październiku 2012 roku. To wesoła i sympatyczna dziewczynka. Niestety, doznała okołoporodowego uszkodzenia splotu ramiennego. Od urodzenia jest wieloprofilowo rehabilitowana w różnych ośrodkach - od prywatnych rehabilitacji po państwowe, jak również uczestniczy w zajęciach ogólnorozwojowych w placówkach oświatowych.

Obecnie stan zdrowia Neli jest zadowalający, choć jest to zasługa bardzo ciężkiej, wieloletniej pracy samej Neli oraz osób, które uczestniczą w tym, by mogła ona wrócić do zdrowia.

- „Uszkodzenie nerwu, jakiego doznała Nela podczas porodu, nie jest możliwe do naprawy, ale możliwa i wskazana jest ciężka rehabilitacja, która sprawia, że Nela może normalnie funkcjonować a zarazem sprawia, że to co zostało wypracowane od pierwszych dni rehabilitacji, nie cofa się. Niestety rehabilitacja i zajęcia ogólnorozwojowe w przypadku Neli będą trwały aż do zakończenia okresu wzrostu, wiec bliżej nieokreślony czas. Najważniejsze, że są efekty a to najbardziej cieszy!” - mówi mama 5-letniej Neli.

Nela jest podopieczną Fundacji Otwarte Ramiona (poprzednia nazwa: Fundacja Splotu Ramiennego). Osoby, które chciałyby wspomóc rodziców Neli dodatkową dobrowolną wpłatą, mogą dokonać darowizny przelewając pieniądze na konto Fundacji:

OTWARTE RAMIONA FUNDACJA SPLOTU RAMIENNEGO
NR KRS 0000142952
nr konta: 90 8009 0007 0017 3342 2001 0001
z dopiskiem: Nela Grabowska


BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: