REKLAMA:

Sebastian Orłowski nowym szefem zambrowskich struktur PiS

artykuł sponsorowany
13.11.2017 r., godz. 05.00
Sebastian Orłowski został wybrany nowym szefem zambrowskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, zastąpił on dotychczasowego pełnomocnika partii w Zambrowie Stanisława Rykaczewskiego. Od teraz to on będzie kierował strukturami PiS w naszym mieście i przygotowywał je do zbliżających się wyborów samorządowych.

Zambrowskie struktury Prawa i Sprawiedliwości postawiły na młodą siłę w lokalnej polityce. Sebastian Orłowski został wybrany nowym szefem zambrowskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, zastąpił on dotychczasowego pełnomocnika partii w Zambrowie Stanisława Rykaczewskiego. Od teraz to on będzie kierował strukturami PiS w Zambrowie i przygotowywał je do zbliżających się wyborów samorządowych. Głosowanie było tajne i wzięło w nim udział 91 członków PiS z Zambrowa. W wyborach tych wybrano również 5 członków zarządu komitetu, po raz pierwszy zasiądą w nim: Urszula Gałczyk, Agnieszka Andrzejczyk i Łukasz Miszak.

Sebastian Orłowski ma 35 lat i jest wieloletnim działaczem Prawa i Sprawiedliwości. W listopadzie 2016 roku w Białymstoku został on wybrany członkiem zarządu wojewódzkiego Prawa i Sprawiedliwości. Natomiast w czerwcu tego roku został mianowany dyrektorem biura Poselskiego Lecha Antoniego Kołakowskiego.

- „Zostałem wybrany przewodniczącym Prawa i Sprawiedliwości w Zambrowie przez członków naszej partii, ale traktuję to jako misję w stosunku do wszystkich mieszkańców Zambrowa, która ma na celu polepszenie życia w naszym mieście. To Prawo i Sprawiedliwość jest w tym momencie partią rządzącą w Polsce i będę robić wszystko, aby Zambrów skorzystał na tym jak najwięcej. A jest wiele dziedzin, w których można wprowadzić pozytywne zmiany. Wielu mieszkańców naszego miasta już odczuło znaczącą zmianę po wprowadzeniu wielu programów rządowych. Ale wiem, że jeszcze wiele jest do zrobienia na poziomie samorządów. W trakcie wyborczego spotkania, widać było dużą determinację, pozytywne nastawienie, dużo energii, która dobrze świadczy na przyszłość. Członkowie PiS przygotowani są do długofalowego działania, na horyzoncie którego stoją wybory samorządowe. Jesteśmy zdeterminowani, żeby przygotować się dobrze do tych wyborów w jedności i sile - a taka była na sali. W tej chwili skupiamy się na wyborach samorządowych, nadchodzący rok będzie bardzo intensywny." - powiedział Sebastian Orłowski, nowy przewodniczący zambrowskich struktur PiS.
 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: