REKLAMA:

Święto Niepodległości na sportowo [foto]

sport
11.11.2017 r., godz. 16.00
12 drużyn z całej Polski rywalizuje w Zambrowie w niepodległościowym turnieju siatkówki. Mecze przez dwa dni rozgrywane są w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie.

Punktualnie o godz. 10.00 rozpoczął się dziś II Ogólnopolski Turniej Młodziczek z okazji Dnia Niepodległości o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zambrów. Organizatorami turnieju są Stowarzyszenie Sportowe Rekord Zambrów oraz Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej. Mecze rozgrywane są w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie.

W dwudniowym turnieju rywalizuje 12 drużyn z: Moniek, Białegostoku, Mysiadła, Bielska Podlaskiego, Szepietowa, Giżycka, Ostrołęki, Wyszkowa, Warszawy i Zambrowa. Zespoły zostały podzielone na grupy, w których mecze odbywają się systemem „każdy z każdym”. Następnie najlepsze drużyny awansują do fazy pucharowej, gdzie będą rywalizowały o medale i konkretne miejsca w turnieju.

W zawodach rywalizują dwie zambrowskie ekipy. Rekord Zambrów 1 znalazł w grupie B z KS BAS Białystok II, UKS Polonez Wyszków oraz z MOS Wola Warszawa. Kolejna drużyna prowadzona przez Łukasza Kujawę w swojej grupie mierzy się z UKS Olimpik Mońki, KS BAS Białystok oraz Krótka Mysiadło.

W imieniu Stowarzyszenia Sportowego Rekord Zambrów zachęcamy mieszkańców naszego miasta do kibicowania młodym zambrowiankom. Wstęp na trybuny wolny.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: