REKLAMA:

Akademia niepodległościowa w MP4 [foto]

edukacja
10.11.2017 r., godz. 15.50
Jednym z najważniejszych zadań przedszkola jest kształcenie i wychowanie dzieci w umiłowaniu ojczyzny. Szczególną okazją do budzenia świadomości narodowej i dumy z faktu bycia Polakiem jest listopadowe święto.

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości odbyła się dzisiaj, 10 listopada w Miejskim Przedszkolu Nr 4 w Zambrowie. Podczas uroczystości „Biedronki” słowem, piosenką, a nawet tańcem oddały szacunek symbolom narodowym oraz wyraziły swoją miłość do ojczyzny i radość z tego, że są Polakami.

Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu flagowego. Następnie dzieci odśpiewały hymn Polski - „Mazurka Dąbrowskiego”. Kolejnym punktem uroczystości był polonez, którego zatańczyły najstarsze przedszkolaki. W dalszej części akademii maluchy recytowały wiersze patriotyczne oraz śpiewały piosenki.

Podczas uroczystości przedszkolaki z MP4 uświadomiły wszystkim, czym naprawdę jest Święto Niepodległości. Tym samym dały dowód na to, jak ważna jest to data dla każdego Polaka.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: