REKLAMA:

Pasowanie na przedszkolaka w MP4 [foto+video]

edukacja
09.11.2017 r., godz. 23.00
Pasowanie na przedszkolaka w MP4, 09.11.2017 r.
"Dzisiaj jest dzień wyjątkowy, dla maluszków wprost bajkowy. Uroczystość nie byle jaka - to pasowanie na przedszkolaka" - tymi słowami 6-latki powitały młodszych kolegów i koleżanki w gronie "Biedronek".

Kolejne dzieci zostały oficjalnie przyjęte w poczet przedszkolaków. Pierwsza rodzinna impreza maluchów - pasowanie na przedszkolaka, odbyła się dzisiaj, 9 listopada w Miejskim Przedszkolu Nr 4 w Zambrowie.

Młodszych kolegów i koleżanki w gronie „Biedronek” powitały 6-latki z grupy Małgorzaty Wacławskiej i Anny Bączyk. Najstarsze przedszkolaki zaprezentowały wesołe piosenki i wierszyki, które bardzo spodobały się maluszkom.

Mimo że 3-latki dopiero od dwóch miesięcy uczęszczają do przedszkola, to podczas dzisiejszej uroczystości pięknie śpiewały piosenki i tańczyły. Po części artystycznej nastąpiła wyjątkowa chwila wstąpienia do społeczności przedszkolnej. Ten moment wzbudził wiele emocji nie tylko wśród dzieci, ale również przybyłych na akademię rodziców.

Najpierw mamusie i tatusiowie ślubowali m.in. zawsze mieć w pamięci, że ich dzieci są unikalnymi darami, że będą słuchać ich uważnie i doceniać co w nich najlepsze, cieszyć się ich dzieciństwem, często je przytulać i aktywnie uczestniczyć w życiu przedszkola. Następnie z prawdziwym przejęciem uroczystą przysięgę złożyły przedszkolaki, obiecując być wzorowymi przedszkolakami. Po tych słowach dyrektor MP4 Jolanta Laskowska wielkim ołówkiem dokonała uroczystego pasowania przedszkolaków.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom i upominek. Miłym dodatkiem do uroczystości był słodki poczęstunek.
RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: