REKLAMA:

Kino Zambrów - repertuar [9 - 16 listopada]

zapowiedzi - repertuar
09.11.2017 r., godz. 17.15
Trzy tytuły filmowe znajdują się obecnie w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie w okresie od dziś (9 listopada) do przyszłego czwartku (16 listopada). W sumie w tym czasie wyświetlane będą trzy tytuły.

Dziś po raz ostatni będzie można obejrzeć dramat „Pierwszy śnieg”. Szef elitarnej ekipy detektywów (Michael Fassbender) prowadzi skomplikowane śledztwo. Wraz z nadejściem zimy ginie kolejna osoba. Detektyw boi się, że do miasta powrócił seryjny morderca. Z pomocą znakomitej rekrutki (Rebecca Ferguson) zaczyna łączyć stare sprawy kryminalne z nowymi brutalnymi zdarzeniami. Wie, że musi rozwiązać zagadkę, zanim spadnie kolejny pierwszy śnieg.

W najbliższym tygodniu kontynuowana będzie animacja „My Little Pony”. Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

Od piątku na ekrany wchodzi jedna nowość - polska komedia Listy do M3”. Opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:

Lp.
Tytuł
Data projekcji
Od lat
1.
Pierwszy śnieg
9 listopada, godz. 19.30
15
2.
My Little Pony
10, 13-16 listopada, godz. 14.30
B/O
3.
Listy do M3
10,11, 13-16 listopada, godz. 17.00
10-16 listopada, godz. 19.30
12


Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł. Cena biletów na filmy 3D - 20 zł, ulgowy - 18 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: