REKLAMA:

Poranek Patriotyczny w Akademii Malucha [foto+video]

edukacja
09.11.2017 r., godz. 18.00
Poranek Patriotyczny w Akademii Malucha
Wyjątkowa dekoracja, kotyliony, pieśni patriotyczne. Tak w nastrój zadumy i patriotyzmu zostały wprowadzone przedszkolaki z Akademii Malucha. Były też wiersze i słodka niespodzianka. Wszystko z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości placówki oświatowe organizują uroczyste akademie. Dziś, 9 listopada w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Zambrowie zorganizowano Poranek Patriotyczny pod hasłem: „Od przedszkolaka kocham Polskę”.

Podczas uroczystości dzieci słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym oraz wyraziły swoją miłość do ojczyzny i dumę z tego, że są Polakami. Nie zabrakło także patriotycznych wierszy i pieśni.

Na zakończenie dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie Elżbieta Jakubiak z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zaprosiła wszystkie dzieci na słodką niespodziankę - lody w kolorach biało-czerwonych, przygotowane przez jedną z mam.

Podczas uroczystości przedszkolaki z MP1 uświadomiły wszystkim, czym naprawdę jest Święto Niepodległości. Tym samym dały dowód na to, jak ważna jest to data dla każdego Polaka. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie przedszkolakom w pamięci.
ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: