REKLAMA:

„Czerwoniak” zwycięzcą turnieju o Puchar Starosty Zambrowskiego [foto]

sport
07.11.2017 r., godz. 16.00
„Czerwoniak” zwycięzcą turnieju o Puchar Starosty Zambrowskiego
Przez ponad pięć godzin w hali ZSO w turnieju piłki nożnej o puchar starosty rywalizowały drużyny szkół ponadgimnazjalnych z Zambrowa i okolic. Najlepszy okazał się zambrowski „Czerwoniak”. Dwie inne zambrowskie placówki uplasowały się na ostatnim i przedostatnim miejscu. Była to druga tego typu impreza zorganizowana przez MTS Zambrów.

Drugi Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Zambrowskiego został rozegrany dziś w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Głównym organizatorem było stowarzyszenie MTS Zambrów, pod kierownictwem Mirosława Cieplińskiego.

Na parkiecie od godziny 8:30 do 14:00 rywalizowało sześć szkół ponadgimnazjalnych z Zambrowa i okolic: Zespół Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem, Zespół Szkół Ekonomicznych w Łomży, Zespół Szkół Nr 1 w Zambrowie, Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży, Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie oraz gospodarze - I Liceum Ogólnokształcące w Zambrowie.

W rozgrywkach najlepiej zaprezentowali się uczniowie zambrowskiego „Czerwoniaka”, którzy nie przegrali w turnieju żadnego meczu i z dorobkiem 13 punktów zajęli pierwsze miejsce. Dwóm pozostałym zambrowskim placówkom poszło już znacznie gorzej. Zarówno I LO, jak i ZSA zanotowały po dwa remisy i trzy porażki, przez co oba te zespoły zamykały stawkę. Nieco lepszy bilans bramkowy miał jednak „ogólniak”, w związku z czym zajął on w imprezie piąte miejsce.

Na zakończenie puchary oraz medale dla zawodników z trzech najlepszych ekip wręczali starosta Robert Rosiak oraz wicestarosta Stanisław Rykaczewski. Przyznano także dwie nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem imprezy został Mateusz Mocarski z Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży, natomiast najlepszym bramkarzem turnieju został Maciej Matejkowski z Zespołu Szkół Nr 1 w Zambrowie.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki i klasyfikacje.
:: ZSA Zambrów – ZS1 Zambrów 0:0
:: I LO Zambrów – ZS Mech. i O. Łomża 2:4
:: ZS1 Zambrów – ZSZ Wys. Maz. 3:1
:: ZS Ek. Łomża – ZSA Zambrów 1:0
:: ZS Mech. i O. Łomża – ZSZ Wys. Maz. 3:0
:: ZS Ek. Łomża – I LO Zambrów 1:1
:: ZS Mech. i O. Łomża – ZS Ek. Łomża 2:0
:: ZSZ Wys. Maz. - I LO Zambrów 2:1
:: ZS1 Zambrów – ZS Mech. i O. Łomża 1:0
:: ZSZ Wys. Maz. - ZSA Zambrów 1:0
:: I LO Zambrów – ZS1 Zambrów 0:1
:: ZSA Zambrów – ZS Mech. i O. Łomża 0:3
:: ZS Ek. Łomża – ZS1 Zambrów 0:2
:: I LO Zambrów – ZSA Zambrów 2:2
:: ZSZ Wys. Maz. - ZS Ek. Łomża 1:1

Klasyfikacja końcowa:
I – ZS1 Zambrów
II – ZS Mech. i O. Łomża
III – ZSZ Wys. Maz.
IV – SZ Ek. Łomża
V – I LO Zambrów
VI – ZSA Zambrów

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: