REKLAMA:

Mama Sylwii dziękuje za 1%

społeczeństwo
02.11.2017 r., godz. 10.30
Mama niepełnosprawnej Sylwii Paszkiewicz-Garczarek dziękuje wszystkim darczyńcom za 1% podatku.

Grażyna Garczarek - mama niepełnosprawnej Sylwii, dziękuje serdecznie wszystkim osobom, które w czasie ostatniej kampanii podatkowej przekazały swój 1 % podatku na rzecz jej córki.

- „Dziękuję każdemu z osobna i wszystkim razem oraz życzę wszystkim dużo radości.” - dziękuje Grażyna Garczarek.

Sylwia Paszkiewicz-Garczarek jest 25-letnią mieszkanką Zambrowa. Dziewczyna cierpi na epilepsję, jest opóźniona psychomotorycznie z cechami autyzmu. W dodatku Sylwia słabo widzi i ma kłopoty z sercem. Przeszła dwie operacje kręgosłupa. Jest pod stałą opieką neurologa, okulisty, kardiologa i ortopedy.

Sylwia jest podopieczną fundacji AVALON. Osoby, które chciałyby wspomóc rehabilitację Sylwii dobrowolną wpłatą, mogą dokonać darowizny przelewając pieniądze na konto fundacji. Można to zrobić w dowolnym czasie.

FUNDACJA AVALON
nr konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
tytułem: Paszkiewicz-Garczarek, 2288.


Sylwia znana jest mieszkańcom Zambrowa i czytelnikom Zambrow.org. Mimo swojej choroby wielokrotnie brała udział w różnych konkursach i festiwalach, niejednokrotnie zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na Przeglądzie Ogólnopolskim Polskiego Związku Niewidomych w Kielcach „Ptaki 2005” w kwietniu Sylwia zdobyła wyróżnienie za Kujawiaka. Podczas IX Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Suwałkach w maju 2005 roku wyśpiewała Grand Prix. Wyróżnienie zdobyła na Festiwalu „Razem do Gwiazd”, który odbył się w Ciechocinku w lipcu 2005 roku, wtedy śpiewała razem z Majką Jeżowską. Ponadto zdobyła wyróżnienia w następujących konkursach: na VII Festiwalu Twórczości Muzycznej Niewidomych w Bytomiu Odrzańskim, na Ogólnopolskim Festiwalu Muzycznym w Grudziądzu „Optan 2005”, na przeglądzie kolęd w Zambrowie oraz podczas przeglądu piosenki patriotycznej również w Zambrowie. Poza tym Sylwia uczestniczyła w różnych koncertach. W roku 2005 m.in. śpiewała w Kołobrzegu i Skórczu. W 2006 r. została najmłodszą laureatką nagrody burmistrza Miasta Zambrowa - Złotego Żubra w kategorii Twórczość i Upowszechnianie Kultury. 

BD






 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: