REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
01.11.2017 r., godz. 15.00
Wieczór Uwielbienia, mecz piłki nożnej oraz występ chóru - to wszystko czeka na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


5 listopada (niedziela)
Występ Chóru Uniwersytetu Trzeciego Wieku z okazji dwuletniej działalności. Początek o godz. 18:00 w kawiarni Cafe Muza w Centrum Kultury w Zambrowie. Wstęp wolny.

***


Od 3 listopada (piątek) ruszają- Warsztaty artystyczne choinek bożonarodzeniowych z szyszek. Spotkania odbywać się będą w każdy piątek w godz. od 15:30 do 17:00 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy alei Wojska Polskiego 25 w Zambrowie. Wstęp wolny. Uczestnicy ponoszą jedynie koszty materiałów.

WYDARZENIA SPORTOWE


4 listopada (sobota)
 w swoim kolejnym meczu w rundzie jesiennej III-ligowa Olimpia Zambrów zmierzy się przed własną publicznością z GKS Wikielec. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00 na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie. Ceny biletów: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści). 

***


5 listopada (niedziela)
Międzyklubowy Turniej Mini Siatkówki dziewcząt pod Patronatem Powiatu Zambrowskiego. Początek o godz. 10:00 w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Zachęcamy do kibicowania młodym zambrowiankom.

***


7 listopada (wtorek)
Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Zambrowskiego. Do rywalizacji stanie sześć zespołów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów zambrowskiego, wysokomazowieckiego i łomżyńskiego. Początek o godzinie 8:30 w hala sportowej ZSO w Zambrowie.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


1 listopada (środa)
Wieczór Uwielbienia. Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola parafialna serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18:00.

***


6 listopada (środa)
Komendant Powiatowy Policji w Zambrowie oraz Wójt Gminy Szumowo zapraszają mieszkańców gminy na debatę społeczną pt. "Razem tworzymy bezpieczeństwo" poświęconą poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy Szumowo. Spotkanie odbędzie się o godz. 12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie. Debata pozwoli na wymianę informacji między Policją, władzami samorządowymi a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania. Do udziału w poniedziałkowej debacie zaproszeni zostali m.in. władze samorządowe gminy Szumowo, Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie oraz kierownicy i dyrektorzy instytucji współpracujących z Policją. Spotkanie to organizowane jest w ramach cyklu debat ze społeczeństwem pod nazwą „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW” w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: