REKLAMA:

Wnioski do budżetu Powiatu Zambrowskiego

samorząd
31.10.2017 r., godz. 12.30
Wykonanie zatoki postojowej przy MP3, przebudowa ul. Polowej, remonty ulic: Wyszyńskiego i Sadowej, wykonanie parkingu przy budynku Starostwa Powiatowego. To tylko niektóre wnioski złożone przez radnych Józefa Dąbrowskiego, Wiesława Kaźmierczaka i Sławomira Barana do opracowywanego budżetu Powiatu Zambrowskiego na rok 2018.

Trwają prace starosty i komisji Rady Powiatu Zambrowskiego nad budżetem na rok 2018. Swoje pomysły i wnioski, które można byłoby uwzględnić w konstruowanym budżecie Powiatu na przyszły rok, zgłosili radni powiatowi: Józef Dąbrowski, Wiesław Kaźmierczak i Sławomir Baran. Dziś radni dostarczyli do naszej redakcji swoje postulaty. 

W piśmie, przekazanym Zarządowi Powiatu Zambrowskiego, radni Józef Dąbrowski, Wiesław Kaźmierczak i Sławomir Baran wnioskują o uwzględnienie wydatków na następujące cele:
:: wykonanie zatoczki postojowej przy Miejskim Przedszkolu Nr na ul. Magazynowej,
:: wykonanie przebudowy ul. Polowej, budowa chodnika, budowa mostu na rzece Prądnik,
:: wykonanie remontu ul. Sadowej,
:: zabezpieczenie środków finansowych w budżecie na zakup pomocy dydaktycznych, komputerów do szkół – kwota 120 tys. zł.
:: dofinansowanie Szpitala Powiatowego w Zambrowie w wysokości 500 tys. zł
:: wykonanie parkingu przy budynku Starostwa Powiatowego na ul. Fabrycznej,
:: wykonanie ogrodzenia przy budynku Bursy Szkolnej i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej,
- remont ul. Wyszyńskiego.

Pismo radnych powiatowych dostarczone do naszej redakcji prezentujemy poniżej oraz dołączamy do artykułu jako załącznik PDF. BD


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: