REKLAMA:

„Siwa” na ogólnopolskim kongresie

edukacja
31.10.2017 r., godz. 11.00
Przedstawiciele Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości wzięli udział w Ogólnopolskim Kongresie Życia i Rodziny organizowanym przez Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny w Warszawie.

IV Ogólnopolski Kongres Życia i Rodziny odbył się w miniony czwartek, 26 października w Warszawie. Organizatorem uroczystości było Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny w Warszawie. Wzięli w nim udział przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Obrony Narodowej, przedstawiciele warszawskich uczelni, samorządowcy, prawnicy, terapeuci i nauczyciele.

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości im. Szkół Podchorążych Rezerwy w Zambrowie. Tematyką kongresu była „Rewolucja kulturowa dzisiaj: społeczeństwo, szkoła i rodzina”. Temat ten został podejmowany przez nauczycieli akademickich z Uniwersytetu Warszawskiego, prawników, socjologów, psychologów, dziennikarzy, a także autorów publikacji poświęconych problemom społecznym współczesnej rodziny i szkoły.

Udział przedstawicieli Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w kongresie jest efektem współpracy z Centrum Wspierania Inicjatyw w ramach realizowanego w ZSA programu „Szkoła przyjazna rodzinie”.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: