REKLAMA:

W środę Wieczór Uwielbienia w „Duchu”. Zapraszamy!

zapowiedzi - repertuar
30.10.2017 r., godz. 23.20
1 listopada czcimy wszystkich świętych - osoby, które już osiągnęły wieczne szczęście przebywania z Bogiem w niebie - niezależnie od tego czy znane są nam ich życiorysy i czy Kościół wyniósł ich na ołtarze. W najbliższą środę uwielbiając możemy podziękować Bogu za wszystkich świętych.

W całym postępowaniu stańcie się
wy również świętymi na wzór Świętego,
który was powołał, gdyż jest napisane:
„Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.”

[1P 1, 15-16 ]

Jak w każdą pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola parafialna serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18.00.

- „Dzień Wszystkich Świętych to radosne święto ku czci zmarłych chrześcijan, którzy osiągnęli stan zbawienia i przebywają w niebie, a więc są świętymi. Tego dnia z radością będziemy dziękować Bogu za nasze zbawienie i powołanie do świętości oraz dane nam wzorce w postaciach świętych. Zapraszamy do wspólnego uwielbienia!” – zachęcają organizatorzy.

Podczas uwielbienia będą zbierane podpisy popierające Ustawę antyaborcyjną, sprzeciwiającą się prawu do zabijania dzieci w łonie matki. Każdy, kto będzie chciał poprzeć Ustawę, proszony jest o zabranie ze sobą dowodu osobistego i wpisanie się na listę poparcia u osób, które będą czekały przed kościołem.

W imieniu organizatorów zapraszamy do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia w środę, 1 listopada po mszy świętej o godzinie 18.00.RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: