REKLAMA:

Darmowa linia autobusowa na Wszystkich Świętych i Zaduszki - ROZKŁAD JAZDY

wiadomości lokalne
27.10.2017 r., godz. 13.00
Niebawem wszyscy wybierzemy się na groby naszych najbliższych. Wzorem ubiegłego roku, aby ułatwić mieszkańcom Zambrowa dotarcie na cmentarze, zostanie uruchomiony specjalny autobus, który bezpłatnie dowiezie w okolice cmentarzy.

Wszystkich Świętych to czas, w którym masowo wyruszamy na groby naszych bliskich, odwiedzając cmentarze w całym kraju. Po raz kolejny w Zambrowie zorganizowana zostanie specjalna linia autobusowa dowożąca mieszkańców na cmentarze mieszczące się przy ul. Ostrowskiej i ul. Ks. H. Kulbata. Przejazd będzie bezpłatny.

Darmowe autobusy kursować będą w środę, 1 listopada oraz w Dzień Zaduszny, 2 listopada. Do obsługi pasażerów będzie wykorzystany istniejący oznakowany przystanek przy ul. Ks. Kulbata oraz dodatkowy tymczasowy przystanek w pobliżu wjazdu na cmentarz od ulicy Ostrowskiej (możliwość wsiadania przy stacji CPN przy ul. Ostrowskiej).

1 listopada (środa):
- odjazdy autobusu z pętli przy ul. Magazynowej godz.: 9:00, 10:00, 11:30, 13:30
- odjazdy z pętli przy szpitalu godz.: 9:30, 10:30, 13:00, 14:00

2 listopada (czwartek):
- odjazdy autobusu z pętli przy ul. Magazynowej godz.: 10:00, 11:30
- odjazdy z pętli przy szpitalu godz.: 10:30, 13:00

Poniżej zamieszczamy szczegółowy rozkład jazdy bezpłatnej linii autobusowej, która będzie kursować w środę, 1 listopada i czwartek, 2 listopada, a także plan miasta z kolejno ponumerowanymi przystankami autobusowymi.

Ponadto przypominamy o tymczasowych zmianach w organizacji ruchu w Zambrowie, obowiązujących od godz. 12.00 we wtorek (31 października) do godz. 12.00 w piątek (3 listopada). Ze zmianami można zapoznać się TUTAJ.
RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: