REKLAMA:

„STOP agresji” [foto]

edukacja
25.10.2017 r., godz. 20.00
To temat lekcji zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną dla dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej zambrowskiej "Czwórki".

Lekcja biblioteczna ph. "STOP agresji" odbyła się w miniony poniedziałek, 23 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zambrowie. Udział w niej wzięły dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie pod opieką Anny Jasińskiej oraz Agaty Dybowskiej.

Spotkanie rozpoczęło się od specjalnych zajęć, przeprowadzonych przez bibliotekarki Barbarę Myszko i Marię Ferenc, w których dzieci ochoczo brały udział. Następnie uczestnicy niecodziennej lekcji mieli okazję wysłuchać pouczających opowiadań, w których przeplatał się temat przewodni spotkania.

- „Na koniec zajęć uczniowie mieli za zadnie narysować swoją złość, kolejno wyrzucając ją do worka na śmieci, by w tym dniu na twarzach dzieci gościł tylko uśmiech. Bardzo miło spędziliśmy ten czas i już nie możemy doczekać się następnego spotkania.” - relacjonuje Anna Jasińska, wychowawca świetlicy w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: