REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
25.10.2017 r., godz. 13.00
Podsumowanie akcji "Zambrów na rowery 2017", Oratorium "Cztery Pory życia. Pro-Life", zajęcia z tańca towarzyskiego dla dorosłych - to tylko niektóre wydarzenia, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


26-29 października (czwartek-niedziela)
OFF-ROAD, czyli spotkania z kulturą niepopularną. To pierwsza edycja nowej, czterodniowej imprezy organizowanej przez Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży. Rozpocznie się ona od wystawy prac artystki, która jako pierwsza na świecie stworzyła unikatowe obrazy za pomocą wrotek, zastępując nimi pędzel malarski. MaTu - Marzena Turek Gaś w swoim dorobku ma ponad sto wystaw w różnych częściach świata. W ramach OFF-ROAD zobaczymy także spektakle teatralne: „Litera i” Tadeusza Wierzbickiego, monodram na podstawie opowiadania Samuela Becketta „Pierwsza miłość” oraz „Nie bójmy się…” Teatru Wariatino. Zaplanowano również pokaz filmów Studia Wajdy w ramach ogólnopolskiego festiwalu „Patrz więcej” oraz koncert Mikromusic Acoustic Trio, czyli fuzję jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej.

***


27 października (piątek) Burmistrz Miasta Zambrów zaprasza na podsumowanie akcji „Zambrów na rowery 2017”. Spotkanie adresowane jest do uczestników tegorocznych rajdów rowerowych. Początek o godz. 18:00 w galerii wystawowej Centrum Kultury w Zambrowie.

***


Miejski Ośrodek Kultury prowadzi nabór na zajęcia tańca towarzyskiego dla osób dorosłych. Zajęcia odbywają się w każdy piątek o godz. 18:30 w Centrum Kultury w Zambrowie. Szczegółowe informacje oraz zapisy u instruktora.

WYDARZENIA SPORTOWE


29 października (niedziela)
Stowarzyszenie NexXTeaM Zambrów zaprasza młodzież z terenu powiatu zambrowskiego w ramach Szkolnej Ligi Paintballowej. Najbliższy turniej odbędzie się w niedziele w hali NexXTeaM przy ul. Polowej. Zawody adresowane są do uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie. Zgłoszenia przyjmowane są u nauczycieli wychowania fizycznego do piątku.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


28 października (sobota)
Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Łomżyńskiej wraz z Diecezjalnym Radiem Nadzieja i parafią Ducha Świętego w Zambrowie zapraszają na koncert - Oratorium „Cztery Pory Życia. Pro - Life”. Początek o godz. 19:00 w kościele pw. Ducha Świętego. Więcej informacji na temat koncertu TUTAJ.

***


1 listopada (środa) Wieczór Uwielbienia. Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola parafialna serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18:00.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: