REKLAMA:

Uwaga: Zmiany w organizacji ruchu na Wszystkich Świętych!

wiadomości lokalne
25.10.2017 r., godz. 11.15
Wprawdzie do 1 listopada pozostał jeszcze tydzień, jednak już teraz warto zapoznać się ze zmianami organizacji ruchu w pobliżu cmentarza parafialnego w Zambrowie.

Jak co roku mieszkańcy Zambrowa muszą przygotować się na zmianę organizacji ruchu, która czeka nas niebawem i związana jest z Dniem Wszystkich Świętych. Od wtorku, 31 października (od godziny 12:00) w pobliżu zambrowskiego cmentarza parafialnego zostanie zmieniona organizacja ruchu. Zmiany będą obowiązywały do piątku, 3 listopada (do godziny 12:00).

Podobnie jak w roku ubiegłym, w celu zapewnienia bezpieczeństwa pieszych w okresie Świąt Wszystkich Świętych, z ruchu całkowicie wyłączony będzie krótki odcinek ul. Cmentarnej (od skrzyżowania z ul. Obrońców Zambrowa do cmentarza) oraz odcinek ul. Ks. Krajewskiego (biegnący wzdłuż muru cmentarza parafialnego: od skrzyżowania z ul. Ostrowską do końca muru cmentarza).

Na powyższych odcinkach ulic obowiązuje zakaz ruchu pojazdów. Zakaz ten nie dotyczy dojazdu mieszkańców do posesji, firm posiadających zezwolenia na handel w tych dniach pod cmentarzem i osób niepełnosprawnych.

W porównaniu z czasową organizacją ruchu, która obowiązywała w poprzednim roku, nieznaczne zmiany nastąpią na ul. Ostrowskiej. Jadąc od strony centrum miasta w kierunku Sędziwuj nie będzie można bowiem zatrzymywać się pojazdami na odcinku od skrzyżowania z ul. Polową do wjazdu na stację paliw „Orlen”. Samochody parkować będzie można natomiast po przeciwnej stronie wzdłuż ul. Ostrowskiej na odcinku od wyjazdu ze stacji paliw „Orlen” do skrzyżowania z ul. Ks. Krajewskiego. Parking dla osób niepełnosprawnych będzie znajdował się przy ul. Ostrowskiej – w obrębie cmentarza komunalnego.

Prosimy wszystkich zmotoryzowanych i pieszych użytkowników dróg o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania oraz poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy policji.

Poniżej zamieszczamy schematyczne mapki przedstawiające czasową zmianę organizacji ruchu w okresie Świąt Wszystkich Świętych.ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: