REKLAMA:

Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. Finishparkiet Drwęca NML [video]

sport
23.10.2017 r., godz. 22.30
Zapraszamy do obejrzenia skrótu video sobotniego meczu Olimpia Zambrów vs. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, który zakończył się porażką biało-niebieskich 3:1.

W minioną sobotę na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego Olimpia Zambrów podejmowała Finishparkiet Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie w ramach 13. kolejki I grupy III ligi piłki nożnej sezonu 2017/2018.

Spotkanie zakończyło się porażką zambrowskiego klubu 3:1. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie. Dla Olimpii jedyną bramkę zdobył z rzutu wolnego Mateusz Butkiewicz. Z kolei dla gości dwa gole zdobył Patryk Miarka i jedną Paweł Kowalczyk. Była to trzecia z rzędu domowa porażka Olimpii. Obszerną relację, galerię zdjęć oraz zapis video z konferencji prasowej po tym meczu opublikowaliśmy na łamach Portalu w sobotnim artykule: Olimpia przegrywa u siebie z Drwęcą [foto+video].

Dzisiaj przedstawiamy skrót video meczu Olimpia Zambrów – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Zapraszamy do oglądania.


Zobacz także zapis video z konferencji prasowej po sobotnim meczu 13. kolejki I grupy III ligi sezonu 2017/2018, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się z Drwęcą.
ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: