REKLAMA:

„Maraton Halloween” w zambrowskim kinie

zapowiedzi - repertuar
20.10.2017 r., godz. 17.40
Specjalnie dla widzów o mocnych nerwach w zambrowskim kinie odbędzie się halloweenowy pokaz filmów.

Kino w Centrum Kultury w Zambrowie z okazji zbliżającego się Halloween przygotowało specjalny repertuar. Trzy pozycje filmowe sprawią, że nawet największych miłośników horrorów „przejdą ciarki po plecach”. Na widzów czekają prawdziwe perełki gatunku. Wieczór z horrorem odbędzie się 31 października.

Straszny wieczór rozpocznie się o godz. 18:00. Pierwszą propozycją w ramach maratonu Halloween jest film pt. „Autopsja Jane Doe”. Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu. To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

Drugą pozycją halloweenowego maratonu będzie horror pt. „Leatherface”. W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.

Widzowie o mocnych nerwach będą mogli zobaczyć także film „Piła: Dziedzictwo”. Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…

Koszt biletu na film to 15 zł, ulgowy - 12 zł. Osoby, które kupią jednocześnie bilety na wszystkie trzy filmy, zapłacą tylko 30 zł. Nie ma możliwości rezerwacji miejsc.

Poniżej zwiastuny filmów, które zostaną wyświetlone podczas „Maratonu Halloween”.


ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: