REKLAMA:

Piłkarze z Wiśniewa zdobyli puchar wójta [foto]

sport
18.10.2017 r., godz. 16.00
Pięć szkół podstawowych z terenu gminy Zambrów rywalizowało ze sobą w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zambrów. Najlepsza okazała się podstawówka z Wiśniewa.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zambrów odbył się dzisiaj, 18 października w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Osowcu. W zawodach rywalizowało pięć szkół podstawowych z terenu gminy Zambrów.

Po emocjonujących spotkaniach najlepszą drużyną okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wiśniewie, której opiekunem był Krzysztof Morysewicz. Drugie miejsce wywalczyli piłkarze z Osowca, natomiast trzecie miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Starym Zakrzewie. Poza podium znalazły się Szkoła Podstawowa w Starym Skarżynie i Szkoła Podstawowa w Starym Laskowcu. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano ucznia SP w Starym Zakrzewie - Piotra Jałbrzykowskiego.

Puchary oraz medale zwycięzcom wręczał Wójt Gminy Zambrów Jarosław Kos.

Za pośrednictwem naszego Portalu Dariusz Krystosiak - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Osowcu, składa podziękowania Wójtowi Gminy Zambrów za ufundowanie nagród, pani Karolinie Maliszewskiej - za organizację zawodów oraz uczestnikom turnieju – za udział i sportową rywalizację.BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: