REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
18.10.2017 r., godz. 10.30
Spotkanie autorskie, rozmowy z podróżnikiem, casting do III Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej i Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek oraz mecz piłki nożnej - to wszystko czeka na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


18 października (środa)
Salon literacki Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza mieszkańców Zambrowa i okolic na spotkanie z Pawłem Stachyrą – autorem tomiku „Wiersze natchnieniem pisane” zawierającym prostolinijne rymowanki płynące z głębi serca. Początek spotkania o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Centrum Kultury w Zambrowie. Wstęp wolny!

***


23 października (poniedziałek) Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Tomaszem Jakimiukiem pt. „Hulajnogą przez Chiny”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy alei Wojska Polskiego 25 w Zambrowie. Wstęp wolny.

WYDARZENIA SPORTOWE


21 października (sobota)
w swoim kolejnym meczu w rundzie jesiennej III-ligowa Olimpia Zambrów zmierzy się przed własną publicznością z Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie. Ceny biletów: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

POZOSTAŁE WYDARZENIA


21 października (sobota)
Casting do III edycji Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz Miss Ziemmi Łomżyńskiej Nastolatek. Zaproszenie adresowane jest do kobiet w wieku od 14 do 26 lat. Więcej szczegółów TUTAJ.

***


24 października (wtorek) XXXI sesja Rady Miasta Zambrów. Obrady odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta (pokój nr 214). Początek o godz. 11.30.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: