REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
11.10.2017 r., godz. 16.20
Spotkanie autorskie, wystawa batików, Dzień Papieski - to tylko niektóre wydarzenia, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


12 października (czwartek)
Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza na spektakl poetycko-muzyczny poświęcony Halinie Poświatowskiej „Jestem Julią”. Wystąpią Beata Zuzanna Mączewska (recytacja) oraz Roman Ziemlański (oprawa muzyczna). Początek o godz. 17:00 w Sali na Poddaszu MBP, przy ul. Długiej 13 w Łomży. Wstęp wolny!

***


13 października (piątek) Wernisaż wystawy batików pt. „Gdy zamykam oczy”. Autorką prac jest młoda zambrowianka Anna Morysewicz. Początek o godz. 18:00 w Galerii Sztuki „Labirynt” w Centrum Kultury w Zambrowie.

***


14 października (sobota) Miejski Dzień Nauczyciela oraz Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Zambrowie. Początek o godz. 16:00 w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie.

***


W październiku Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie prowadzi nabór do kolejnych kół zainteresowań. Tym razem można zapisywać się na bezpłatne zajęcia z batiku i tkactwa artystycznego (czwartki i piątki w godz. 18:00 – 20:00 lub indywidualnie – po wcześniejszym ustaleniu terminu). Zapisywać można się bezpośrednio u instruktora w trakcie zajęć lub telefonicznie pod numerem 86 271 27 99 (wew. 16). Ponadto MOK zaprasza dzieci na zajęcia z gimnastyki artystycznej (wtorki i czwartki). Są one płatne – 30 zł miesięcznie za osobę.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


12 października (czwartek)
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik” zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic do udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy (REO). Pierwsze spotkanie już jutro, 12 października o godz. 18:00 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Zapisy pod nr telefonu: 518-279-553. Więcej informacji tutaj.

***


15 października (niedziela) Obchody XVII Dnia Papieskiego. Uroczystość rozpocznie się mszą świętą o godz. 12.00 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Dalszą część obchodów zaplanowano przy pomniku Papieża Jana Pawła II. Nastąpi tam odegranie hymnu watykańskiego, złożenie wieńców i kwiatów oraz modlitwa.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: