REKLAMA:

Weź udział w castingu Miss Ziemi Łomżyńskiej

zapowiedzi - repertuar
06.10.2017 r., godz. 15.00
Marzysz o zostaniu Miss Polski? Zgłoś się do konkursu regionalnego i powalcz o przepustkę do wyborów ogólnopolskich. Biuro Miss Ziemi Łomżyńskiej zaprasza na casting.

Casting do III edycji Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek odbędzie się w sobotę, 21 października w Galerii Veneda przy ul. Zawadzkiej 38 w Łomży.

Zaproszenie na casting adresowany jest do kobiet w wieku od 14 do 26 lat. Wymagany strój to legginsy lub jeansy, top i sportowe obuwie. Spotkania z kandydatkami prowadzone będą w godz. 12:00 – 20:00.

Wszystkie dziewczęta mogą zgłaszać już swoje kandydatury wysyłając wiadomość mailową na adres wybory@missziemilomzynskiej.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz miejsce zamieszkania. W imieniu organizatorów zachęcamy mieszkanki powiatu zambrowskiego i okolic do udziału w konkursie.

Przypominamy, że tegoroczna edycja nie odbędzie się tak jak w poprzednich latach w listopadzie, lecz w pierwszej połowie lutego 2018 roku. Zmiana ta związana jest ze ze współpracą biura Miss Ziemi Łomżyńskiej z biurem Miss Polski i ma na celu przeniesienie regionalnego konkursu na okres po nowym roku, podobnie jak w innych regionach Polski. Warto dodać, że finalistki konkursu dostaną przepustkę do finału/ćwierćfinału Miss Polski 2018.

Zambrowski Portal Internetowy zambrow.org sprawuje patronat medialny nad III Wyborami Miss Ziemi Łomżyńskiej i Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: