REKLAMA:

Spotkanie autorskie z Anetą Zamojską w Zambrowie [foto]

kultura
05.10.2017 r., godz. 21.45
Spotkanie autorskie z Anetą Zamojską w Zambrowie
Autorka książki "Sekundy do szczęścia" Aneta Zamojska była bohaterką spotkania autorskiego zorganizowanego w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie.

Dyskusyjny Klub Książki oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Zambrowie zorganizowały w Zambrowie spotkanie autorskie z Anetą Zamojską - autorką książki „Sekundy do szczęścia”. Pisarka opowiadała o niej dziś wieczorem w Filii MBP w Zambrowie przy alei Wojska Polskiego 25.

Aneta Zamojska w swojej książce zastosowała bardzo ciekawy zabieg, polegający na przedstawieniu trzech różnych wariantów życia głównej bohaterki. Każdy z tych wariantów dotyczył życia z innym mężczyzną. Co więcej, każdy z nich pojawiał się w każdym z tych wariantów. To opowieść o wyborach łatwych i trudnych, impulsywnych i przemyślanych. Ta książka zmusza do refleksji i przełamuje stereotypy o literaturze kobiecej.

- „Pisanie chodziło mi po głowie od dawna. Ja przez 13 lat pracowałam jako dziennikarka. Dość dużo napisałam, ale to było dziennikarstwo prasowe, w reportażu się najlepiej czułam. Chodziło mi po głowie, żeby napisać coś większego, ale wiecznie to odkładałam. W końcu nadszedł ten moment.” - mówiła podczas spotkania Aneta Zamojska.

Aneta Zamojska jest trenerką rozwoju osobistego, Mistrzem Praktyk NLP, nauczycielem akademickim i dziennikarką. Jej pasją jest wspieranie innych w rozwoju. Z wykształcenia jest polonistką, absolwentką studiów podyplomowych: „Psychologia zarządzania w gospodarce” na Uniwersytecie Wrocławskim oraz „Audyt wewnętrzny w teorii i praktyce. Audyt funduszy unijnych”. Obecnie jest kierowniczką Szkoły Artystycznej.

Prywatnie Aneta Zamojska to szczęśliwa żona, mama dwójki dzieci oraz miłośniczka wycieczek rowerowych po mazurskich bezdrożach. Osiągnęła ponadto kilka znaczących sukcesów. Była m.in. nominowana do nagrody głównej w ogólnopolskim konkursie dziennikarstwa obywatelskiego „Dziennikarz z naszych stron” Fundacji Stefana Batorego – w kategorii dziennikarstwo prasowe (2000 r.). Zajęła także I miejsce w kategorii TV za najlepszy materiał telewizyjny w konkursie dla dziennikarzy „Nie przegap zmian na Wschodzie”.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z dzisiejszego wydarzenia.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: