REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
04.10.2017 r., godz. 18.00
Spotkanie autorskie, nowe koła zainteresowań MOK oraz mecz piłki nożnej - to wszystko czeka na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


5 października (czwartek)
Dyskusyjny Klub Książki oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Zambrowie zapraszają na spotkanie autorskie z Anetą Zamojską - autorką książki „Sekundy do szczęścia”. Początek spotkania o godzinie 18:00 w filii MBP, przy alei Wojska Polskiego 25. Wstęp wolny.

***


Od 5 października (czwartek) Posterunek Policji w Szumowie, Wójt Gminy Szumowo oraz Mazowiecko-Podlaski Klub Karate zapraszają kobiety w wieku od 16 do 60 lat z Szumowa i Gminy Szumowo na kurs z podstawowych technik samoobrony. Warsztaty przewidują serię szkoleń, które odbywać się będą w każdy czwartek października. Pierwsze zajęcia odbędą się 5 października o godz. 17:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szumowie. Zapisy na kurs i szczegółowe informacje pod numerem telefonu 604 439 034.

***


7 października (sobota) Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie organizuje Zambrowską Akademię Szachową. Zajęcia będą prowadzone przez instruktorów z Łomży. Pierwsze spotkanie, które wyjątkowo będzie bezpłatne, odbędzie się 7 października o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej MOK w Zambrowie. Pozostałe zajęcia są płatne: 45 minut – 50 zł, 90 minut – 70 zł. Szczegółowych informacji udzielają instruktorzy akademii pod numerem telefonu 692 448 296.

***


9 października (poniedziałek) W Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie odbędzie się spotkanie organizacyjne związane z zajęciami studia wokalnego „Strefa śpiewu”. Zajęcia prowadzi Renata Tuszyńska – studentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz uczestniczka programu The Voice of Poland. Zajęcia są odpłatne i będą prowadzone z podziałem na dwie grupy wiekowe (od 6 do 11 lat i od 12 do 17 lat). Zapisy prowadzone będą bezpośrednio u instruktora w trakcie zajęć.

***


W październiku Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie prowadzi nabór do kolejnych kół zainteresowań. Tym razem można zapisywać się na bezpłatne zajęcia z batiku i tkactwa artystycznego (czwartki i piątki w godz. 18:00 – 20:00 lub indywidualnie – po wcześniejszym ustaleniu terminu). Zapisywać można się bezpośrednio u instruktora w trakcie zajęć lub telefonicznie pod numerem 86 271 27 99 (wew. 16). Ponadto MOK zaprasza dzieci na zajęcia z gimnastyki artystycznej (wtorki i czwartki). Są one płatne – 30 zł miesięcznie za osobę. Zapisy prowadzone są bezpośrednio u instruktora w trakcie zajęć.

WYDARZENIA SPORTOWE


7 października (sobota)
w swoim kolejnym meczu w rundzie jesiennej III-ligowa Olimpia Zambrów zmierzy się przed własną publicznością z Huraganem Morąg. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie. Ceny biletów: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: