REKLAMA:

Najpiękniejsze jesienne bukiety wybrane [foto]

kultura
04.10.2017 r., godz. 16.20
Rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy bukiet jesieni. Nagrody powędrowały do Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej w Pęchratce Polskiej.

Konkurs na Najpiękniejszy Bukiet Dary Jesieni organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie odbył się dzisiaj, 4 października w zambrowskim Centrum Kultury. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych.

Tegoroczna edycja konkursu nie cieszyła się jednak dużym zainteresowaniem. Do rywalizacji przystąpiło jedynie 5 zespołów: dwa w kategorii klas I-III i trzy w kategorii klas IV-VII. Uczniowie w obu kategoriach wiekowych na stworzenie bukietu jesiennego mieli godzinę.

Wśród wykorzystanych ozdób pojawiły się kasztany, żołędzie i liście drzew. W bukietach nie zabrakło również mchu, gałązek oraz owoców i warzyw. Prace wykonane były własnoręcznie przez dzieci, na oczach jury.

Wszystkie bukiety oceniała komisja konkursowa w składzie: Renata Saniewska (florystka), Sylwia Korpalska i Włodzimierz Dąbkowski (plastycy, animatorzy MOK) oraz Marta Konopka (dyrektor MOK). W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zajęły uczennice Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie: Patrycja Dąbrowska, Michaela Carletti i Wiktoria Kossakowska. Najpiękniejszym jesiennym bukietem w kategorii klas IV-VII okazała się praca dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Pęchratce Polskiej: Wiktorii Nowak, Oliwii Kurpiewskiej oraz Sylwii Pisińskiej.

Członkowie jury podkreślają, że wszystkie prace reprezentowały bardzo wysoki i wyrównany poziom. Na koniec wszyscy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: