REKLAMA:

Zapraszamy na ostatnie koncerty w ramach Sacrum et Musica

zapowiedzi - repertuar
03.10.2017 r., godz. 13.30
Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży zaprasza na kolejne koncerty w ramach XIII Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki Sacrum et Musica.

XIII jesienny Międzynarodowy Festiwal Kameralistyki Sacrum et Musica rozpoczął się 20 sierpnia w Katedrze Łomżyńskiej pw. Św. Michała Archanioła. We wrześniu na terenie trzech województw: podlaskiego, mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego rozegrano 10 koncertów, w tym jeden w Zambrowie (LINK do fotorelacji z koncertu w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie).

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego kontynuuje koncerty w ramach Sacrum et Musica również w październiku. W tym miesiącu zaplanowano w sumie 5 występów, z których trzy odyły się w minioną niedzielę, 1 października w Szczuczynie, Czyżewie i Łomży. Ostatnie koncerty odbędą się 8 października. Pierwszy z nich pt. „Requiem” rozpocznie się o godz. 12:45 w kościele pw. Świętego Ducha w Kadzidle. Festiwal zakończy uroczysty koncert o godzinie 19:00 w łomżyńskiej Katedrze.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram koncertów XIII Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki Sarum et Musica, zaplanowanych na 8 października (niedziela):

:: Requiem
- godz. 12:45, Kościół pw. Świętego Ducha w Kadzidle, ul. Sportowa 3.
- wystąpią: Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, Warszawski Chór Chłopięcy i Męski przy UMFC, Jan Miłosz Zarzycki (dyrygent), Krzysztof Kusiel-Moroz (kierownictwo chóru).
- w programie: J. Rutter-Requiem.

:: Uroczyste zakończenie festiwalu
- godz. 19:00, Katedra Łomżyńska pw Św. Michała Archanioła, ul. Dworna 25.
- wystąpią: Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, Warszawski Chór Chłopięcy i Męski przy UMFC, Jan Miłosz Zarzycki (dyrygent), Krzysztof Kusiel-Moroz (kierownictwo chóru).
- w programie: J. Rutter-Requiem.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w koncertach. Wstęp wolny.

Zambrowski Portal Internetowy zambrow.org sprawuje patronat medialny nad XIII Międzynarodowym Festiwalem Kameralistyki Sacrum et Musica.
ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: