REKLAMA:

Wieczór Uwielbienia w „Duchu” [video]

zapowiedzi - repertuar
03.10.2017 r., godz. 11.30
Modlitwa uwielbienia uważana jest za najwyższy stopień modlitwy, gdyż jest ona najbardziej wolna od własnej korzyści. W uwielbieniu wyrażamy radość i chwałę Bogu za to, że jest takim, jakim jest. Już jutro zapraszamy na wspólne uwielbienie do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Początek po mszy świętej o godzinie 18.00.

Dla nas istnieje tylko jeden Bóg, Ojciec,
od którego wszystko pochodzi
i dla którego my istniejemy.

[1Kor 8, 6]

Jak w każdą pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18.00.

- „Uwielbienie jest tą formą modlitwy, w której człowiek najbardziej bezpośrednio uznaje, że Bóg jest Bogiem. Wysławia Go dla Niego samego, oddaje Mu chwałę nie ze względu na to, co On robi, ale dlatego, że On Jest. Uwielbienie jest fundamentem całej naszej modlitwy. Zapraszamy wszystkich – tych pragnących przybliżyć się do Jezusa i pogłębić swoją wiarę, którzy chcieliby podziękować Bogu i Go uwielbiać modlitwą i śpiewem, a także tych, którzy czują pustkę w swoich sercach i chcieliby to zmienić. Bóg czeka na każdego z nas!” - zachęcają organizatorzy.

Podczas Wieczoru Uwielbienia oprócz katechezy będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Jednak najważniejszą częścią wydarzenia jest zawsze adoracja Najświętszego Sakramentu.

W imieniu ks. Grzegorza Kierskiego, Wspólnoty Juda oraz scholi zapraszamy na Wieczór Uwielbienia już jutro po mszy świętej o godzinie 18.00 do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambtowie.

A jeśli wciąż zastanawiasz się, dlaczego powinno się wielbić Boga? Co na ten temat mówi Biblia? Jakie znaczenie ma ono dla naszej modlitwy i życia jako chrześcijan? Odpowiada Karol Sobczyk ze wspólnoty Głos na Pustyni:
RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: