REKLAMA:

Trwają zapisy do trzeciej edycji Szkolnej Ligi Paintballowej

zapowiedzi - repertuar
02.10.2017 r., godz. 17.15
Stowarzyszenie NexXTeaM Zambrów, chcąc wyłapać paintballowe talenty, ponownie postanowiło wyjść z inicjatywą do uczniów z terenu powiatu zambrowskiego. W tym celu po raz trzeci zaplanowano Szkolną Ligę Paintballową. Pierwszy turniej odbędzie się w Szumowie. Trwają zapisy.

Stowarzyszenie NexXTeaM Zambrów po raz trzeci postanowiło zorganizować zmagania młodzieży z terenu powiatu zambrowskiego w ramach Szkolnej Ligi Paintballowej (SLP). Jak mówią członkowie stowarzyszenia, najważniejszym celem SLP jest propagowanie sportowej odmiany paintballa wśród najmłodszych uczniów.

Pierwszy w bieżącym roku szkolnym turniej w ramach Szkolnej Ligi Paintballowej odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 8 października w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szumowie. Początek o godzinie 12:00. Zapisy - do piątku!

W turnieju mogą wziąć udział wyłącznie uczniowie ZS w Szumowie oraz ze szkoły w Srebrnej. Co trzeba zrobić, aby uczestniczyć w rozgrywkach? Wymyślić unikalną nazwę zespołu, zebrać przynajmniej 3 osoby do drużyny, zgłosić ekipę do nauczyciela wychowania fizycznego i wypełnić oświadczenie rodzicielskie. Każdy uczestnik musi także zapoznać się z regulaminem rozgrywek i przestrzegać zasad fair-play.

Wszystkie zgłoszone ekipy będą podzielone na kilka grup. W każdej z nich mecze odbędą się systemem „każdy z każdym”. Po pojedynkach grupowych będzie rozegrany półfinał i finał.

Już wiadomo, że oprócz Szumowa podobne turnieje w ramach SLP odbędą się także w dwóch zambrowskich szkołach: Zespole Szkół Ogólnokształcących oraz Miejskim Gimnazjum Nr 1. Członkowie stowarzyszenia NexXTeaM zachęcają również inne placówki oświatowe do włączenia się w rozgrywki SLP.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: