REKLAMA:

Udany festyn rodzinny przy "Trójcy" [foto]

religia
30.09.2017 r., godz. 19.15
Setki osób wzięło udział w dzisiejszym festynie rodzinnym przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie.

Festyn rodzinny z okazji triduum świętego Stanisława Kostki organizowany przez parafię pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie odbył się dzisiaj, 30 września. Na ten dzień wikariusze wraz z proboszczem przygotowali dla parafian wiele niespodzianek.

Impreza rozpoczęła się mszą świętą o godz. 10.00. Dalsza część festynu zorganizowana została na łączce parafialnej. Na licznie przybyłe dzieci czekało wiele atrakcji: dmuchane zabawki, gry i różne konkurencje sprawnościowe przeprowadzone przez 3. Zambrowską Drużynę Harcerską „Grota” oraz animatorów. Jak na piknik przystało nie zabrakło również kiełbasek z grilla, które w pocie czoła opiekał ks. dziekan Jerzy Samsel.

Przypominamy, że festyn początkowo planowany był na 16 września. Wówczas niestety zapowiedzi deszczowej pogody pokrzyżowały plany. Na szczęście dzisiejsza pogoda dopisała w 100% i wszystkie atrakcje przygotowane przez księży z najstarszej zambrowskiej parafii odbyły się bez żadnych przeszkód.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: