REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
27.09.2017 r., godz. 14.30
Spotkanie łomżyńskiego Dyskusyjnego Klubu Książki, spotkania podczas kursu Alpha, festyn rodzinny, Wieczór Uwielbienia - to tylko niektóre wydarzenia, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


29 września (piątek)
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Bibliotekarze z łomżyńskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej będą głośno czytali swoje ulubione książki w autobusie MPK. Będzie można ich spotkać i słuchać w godz. 9:28 – 13:48 w autobusie linii nr 10 o numerze bocznym 204.

***


29 września (piątek) Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Na spotkaniu będzie prowadzona rozmowa na temat książki Jonasa Jonassona „Analfabetka, która potrafi liczyć”. Początek spotkania o godz. 17:00 w czytelni MBP przy ul. Długiej 13 w Łomży.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


28 września (czwartek)
Pierwsze spotkanie VI edycji kursu Alpha dla młodzieży organizowanego przez wikariusza parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie ks. Grzegorza Kierskiego. Spotkania tradycyjnie odbywać się będą w Bursie Szkolnej Nr 1 w Zambrowie. Początek o godz. 18:30. Więcej na temat kursu Alpha TUTAJ.

***


30 września (sobota) Pierwsze spotkanie II edycji kursu Alpha dla dorosłych organizowanego przez wikariusza parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie ks. Grzegorza Kierskiego. Początek o godz. 18:30 w sali parafialnej przy ul. Jana Pawła II 1. Więcej na temat kursu, a także świadectwo jednego z uczestników pierwszej edycji TUTAJ.

***


30 września (sobota)Festyn Rodzinny w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej. Impreza rozpocznie się mszą świętą o godz. 10.00. Następnie na łące parafialnej przewidziano liczne atrakcje, a wśród nich: konkurs z nagrodami, konkurencje sprawnościowe, pokaz sprzętu policyjnego, grill. Wstęp wolny.

***


4 października (środa)Wieczór Uwielbienia. Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca serdecznie zapraszamy do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18:00.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: