REKLAMA:

459 mandatów w jeden dzień!

policja
27.09.2017 r., godz. 09.55
Ponad 800 skontrolowanych kierowców, z czego ponad połowa ukarana za łamanie przepisów ruchu drogowego. To efekty jednodniowej pracy podlaskich policjantów ruchu drogowego.

W miniony poniedziałek na terenie całego województwa, blisko 160 podlaskich policjantów pionu ruchu drogowego prowadziło działania „Prędkość”. Wszystko po to, by zwiększyć bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Funkcjonariusze pojawili się na ciągach komunikacyjnych Podlasia, a także prowadzili kontrole prędkości w miejscach wskazywanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Podczas akcji mundurowi skontrolowali ponad 841 pojazdów.

Niestety, ponad połowa spośród nich przekroczyła dozwoloną prędkość, z czego ponad 100 stanowiły pojazdy zarejestrowane za granicą. W sumie za popełnione wykroczenia tego dnia ukarano mandatami 459 osób.

Policjanci zapowiadają, że podobne działania będą prowadzone w przyszłości i apelują do kierowców o rozsądek, odpowiedzialność na drodze i rozwijanie tylko bezpiecznych prędkości.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: