REKLAMA:

Radni niezależni dziękują za złożone pomysły do budżetu

samorząd
26.09.2017 r., godz. 14.00
Wykonanie progu zwalniającego na jednej z ulic, budowa chodnika, montaż ławek na zewnątrz budynków użyteczności publicznej. Te i inne propozycje mieszkańców radni niezależni Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak przekażą burmistrzowi do rozpatrzenia przy tworzeniu budżetu Miasta Zambrów na 2018 rok.

Za pośrednictwem Zambrowskiego Portalu Internetowego www.zambrow.org do 25 września można było składać wnioski, pomysły, a także uwagi, które mogłyby przyczynić się do lepszego rozwoju Zambrowa. Z inicjatywą poznania potrzeb mieszkańców naszego miasta, w związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem budżetu Miasta Zambrów na rok 2018, podobnie jak w zeszłym roku wyszli radni niezależni Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak.

Do wczoraj do naszej redakcji wpłynęło kilka wniosków z pomysłami. Dotyczyły one m.in.: wykonania progów zwalniających na ulicy Wiśniowej, wprowadzenia identyfikacji wizualnej miejsc związanych z kulturą, montaż stojaków na rowery przy bibliotekach, montaż ławek na zewnątrz budynków użyteczności publicznej, budowa chodnika wzdłuż ulicy Wyszyńskiego od bloku nr 23 w kierunku ciepłowni, a także większej pomocy dla kotów wolno żyjących oraz zmiany schroniska z Radys na inne.

Za pośrednictwem naszego Portalu radni niezależni Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak dziękują mieszkańcom Zambrowa za aktywność i zaangażowanie w proces tworzenia budżetu na 2018 roku.

- „Dziękujemy, że poświęcili Państwo swój prywatny czas, chcąc naprawić swoje otoczenie i podnieść komfort życia w naszym mieście. Rozumiemy, że oczekiwania mieszkańców są różne, dlatego postaramy się w dialogu z burmistrzem i radą, realizować w miarę możliwości Państwa wnioski. Mamy nadzieję, niezależnie od tego, w jakiej kolejności i w których latach będą realizowane zgłaszane propozycje, że mieszkańcy Zambrowa zechcą nadal uczestniczyć w wypracowaniu modelu budżetu, który z roku na rok będzie spełniał nasze oczekiwania dla wspólnego dobra.” - dziękują radni Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak.

Radni jeszcze w tym tygodniu przekażą wszystkie wnioski Burmistrzowi Miasta Zambrów, który po rozpatrzeniu pomysłów mieszkańców podejmie ostateczną decyzję o włączeniu ich do budżetu.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: