REKLAMA:

Ostatnie dni na złożenie wniosków do budżetu miasta Zambrów

samorząd
22.09.2017 r., godz. 13.30
Do poniedziałku można jeszcze składać wnioski z pomysłami, co można zmienić, ulepszyć lub udoskonalić w naszym mieście. Propozycje te zostaną przekazane radnym niezależnym Barbarze Laszuk i Ryszardowi Kaźmierczakowi, którzy przedstawią je Burmistrzowi Miasta Zambrów.

Przypominamy, że trwają prace nad przygotowaniem budżetu Miasta Zambrów na 2018 rok. Radni niezależni Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak podobnie jak w ubiegłym roku wyszli z inicjatywą do mieszkańców swoich okręgów wyborczych, czyli mieszkańców domów prywatnych przy ul. Białostockiej i bloków nr 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 39 oraz ulic: Kościuszki, Milenijnej, Mickiewicza, Pogodnej, Poświątnych, Świętokrzyskiej i zachęcają do otwartego włączenia się i wskazania pomysłów, które przyczynią się do lepszego rozwoju naszego miasta. 

- „Dobre pomysły dla rozwoju miasta są bardzo ważne, bo dzięki nim można tworzyć wieloletnie plany inwestycyjne, jak również na bieżąco zaspokajać potrzeby mieszkańców w sposób racjonalny i przemyślany. Liczymy więc na aktywność mieszkańców, gdyż zależy nam na zdiagnozowaniu potrzeb społeczności naszego miasta.” - powiedzieli nam radni niezależni Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak.

Wnioski z pomysłami i sugestiami dotyczącymi budżetu Miasta Zambrów należy składać do poniedziałku, 25 września za pośrednictwem Zambrowskiego Portalu Internetowego zambrow.org, wysyłając je w formie elektronicznej na adres mailowy: redakcja@zambrow.org lub osobiście w biurze redakcji przy alei Wojska Polskiego 27A. Wszystkie wnioski zostaną przekazane radnym, którzy następnie zgłoszą je do Burmistrza Miasta Zambrów.

Inicjatywa radnych jest godna uwagi, pozwala mieszkańcom wyrazić swoje zdanie i czynnie włączyć się do tworzenia lepszego, bezpieczniejszego otoczenia. Zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu!  BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: