REKLAMA:

Kolejna firma przyjazna Rodzinie 3+

samorząd
22.09.2017 r., godz. 11.50
P.H.U. „Choiński” Leszek Choiński to kolejna firma, która dołączyła do programu „Zambrów przyjazny Rodzinie 3+”.

Kolejna firma dołączyła dzisiaj do programu „Zambrów przyjazny Rodzinie 3+”. P.H.U. „Choiński” Leszek Choiński z siedzibą w Woli Zambrowskiej 8 oferuje zniżki w wysokości 10 % na usługi montażu stolarki budowlanej (okna, bramy, drzwi) oraz 5% na sprzedaż, usługi transportowe i magazynowanie.

Przypomnijmy, że program „Zambrów przyjazny Rodzinie 3+” wszedł w życie 15 grudnia 2013 roku. Jest on skierowany do rodzin wielodzietnych i rodzin zastępczych zamieszkałych na terenie miasta Zambrów, mających na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 24 roku życia, w przypadku, gdy dziecko uczy się lub studiuje. Do tej pory Urząd Miasta wydał karty programu 406 rodzinom. Dla ich członków przygotowano w sumie 2124 kart (po jednej dla każdego członka rodziny). Umożliwiają one korzystanie z ulg na zakup biletów wstępu na płatne imprezy kulturalne i sportowe organizowane przez instytucje miejskie, na basen i lodowisko oraz na usługi i towary oferowane przez partnerów akcji.

Potwierdzeniem faktu udzielania zniżek dla „rodzin 3+” w danym punkcie handlowym lub usługowym jest naklejka informacyjna o akceptowaniu karty. Naklejka umieszczana jest w witrynach, przy kasach i na materiałach promocyjnych jednostek i przedsiębiorstw, które przystąpiły do programu. Łącznie takich miejsc jest w naszym mieście już 53.

Rodziny wielodzietne, które jeszcze nie przystąpiły do programu „Zambrów przyjazny Rodzinie 3+”, mogą to zrobić zgłaszając się do pok. 235 Urzędu Miasta. Tam należy wypełnić i złożyć wniosek. Trzeba mieć przy sobie dowód osobisty oraz kopię legitymacji szkolnej lub inny dokument potwierdzający kontynuowanie nauki, w przypadku dzieci powyżej 18 roku życia. Następnie w wyznaczonym przez urzędnika terminie, po raz drugi, trzeba będzie przyjść do urzędu, aby odebrać kartę programu.

Poniżej – lista firm i instytucji, które akceptują karty programu „Zambrów przyjazny Rodzinie 3+”:
BD


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: