REKLAMA:

Kolejne nielegalne automaty zlikwidowane

policja
21.09.2017 r., godz. 11.30
W jednym z zambrowskich lokali funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży wraz z funkcjonariuszami policji w Zambrowie zatrzymali cztery automaty do gier hazardowych. Urządzenia działały tam nielegalnie.

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w Łomży zidentyfikowali lokal w Zambrowie, w którym podejrzewano, że urządzane są gry losowe na automatach do gier hazardowych i wraz z zambrowską policją przeprowadzili kontrolę.

Okazało się, że znajdujące się w lokalu cztery automaty do gier są nielegalne i umożliwiają prowadzenie gier losowych niezgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych. Organizatorom nielegalnego hazardu grożą wysokie kary grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności.

Zgodnie z nowymi przepisami obowiązującymi od 1 kwietnia br., osoby urządzające tego typu gry, muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł za każdy nielegalny automat.

Warto podkreślić, że była to kolejna taka akcja w Zambrowie. Pod koniec wakacji 6 nielegalnych automatów oraz zestaw komputerowy wykorzystywany do gier hazardowych funkcjonariusze KAS zatrzymali w lokalach zlokalizowanych w powiatach zambrowskim i wysokomazowieckim. Pisaliśmy o tym w artykule: Zlikwidowali nielegalne automaty do gier.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: