REKLAMA:

Zgłoś się do konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej

zapowiedzi - repertuar
20.09.2017 r., godz. 11.30
Trwają przygotowania do trzeciej edycji Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej. Gala finałowa odbędzie się dopiero w lutym, ale już dzisiaj chętne dziewczęta mogą zgłaszać swoje kandydatury.

Oficjalnie rozpoczęły się przygotowania do III edycji Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018. Tradycyjnie zostaną one przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych – nastolatki i kobiety pełnoletnie. Tegoroczna edycja nie odbędzie się tak jak w poprzednich latach w listopadzie, lecz w pierwszej połowie lutego 2018 roku. Galę ponownie poprowadzi Krzysztof Ibisz.

- „Ta mała zmiana związana jest ze współpracą biura Miss Ziemi Łomżyńskiej z biurem Miss Polski i ma na celu przeniesienie regionalnego konkursu na okres przypadający po nowym roku, podobnie jak w innych regionach Polski.” - informują organizatorzy III Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej.

Casting do trzeciej edycji wyborów najpiękniejszej kobiety z terenu byłego województwa łomżyńskiego nastąpi pod koniec października bieżącego roku. Mimo to wszystkie zainteresowane kandydatki już dziś mogą zgłosić swoje kandydatury. Zgłoszenie zawierające imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, nr telefonu oraz jedną fotografię, należy wysłać na adres mailowy: wybory@missziemilomzynskiej.pl.

- „Nie zdradzamy jeszcze szczegółów tegorocznej gali, ale zapewniamy, że będzie pięknie, a widownię spotka wiele niespodzianek. Wspaniałe przygody oraz nagrody czekają na wszystkie kandydatki, które zgłoszą się do III edycji Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej. Poza nagrodami rzeczowymi Finalistki konkursu dostaną przepustkę do finału/ćwierćfinału Miss Polski 2018. Jest więc o co walczyć!” - zachęcają organizatorzy.

Ponadto biuro Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej poszukuje lokalnych talentów, chcących wystąpić na scenie w dniu Gali Finałowej u boku samego Krzysztofa Ibisza. Jeżeli śpiewacie, tańczycie lub potraficie robić coś jeszcze innego czym chcielibyście się pochwalić przed łomżyńską publicznością skontaktujcie się z organizatorami gali drogą mailową: wybory@missziemilomzynskiej.pl. Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie krótkiego opisu swoich umiejętności wraz z nr kontaktowym.

Warto dodać, że w czerwcu br. w ćwierćfinale Miss Polski 2017 pojawiło się aż sześć laureatek łomżyńskich wyborów Miss 2017, z czego Justyna Karwowska – Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2017 wystąpiła w Finale Miss Polski Nastolatek 2017. Natomiast Karolina Rafałowska – II Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2017, jako pierwsza dorosła kandydatka, reprezentowała nasz region w półfinale Miss Polski 2017.

Przypominamy, że Zambrowski Portal Internetowy zambrow.org od pierwszej edycji sprawuje patronat medialny nad Wyborami Miss Ziemi Łomżyńskiej. O terminie castingu oraz szczegółach dotyczących gali będziemy informować na bieżąco na łamach naszego Portalu.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: