REKLAMA:

Tegoroczne rajdy rowerowe zakończone [foto]

rekreacja/wypoczynek
17.09.2017 r., godz. 19.00
Około 100 rowerzystów wzięło udział w ostatnim w tym roku rajdzie rowerowym. Tym razem cykliści udali się do Czerwonego Boru.

Ostatni krótkodystansowy rajd rowerowy w ramach akcji "Zambrów na rowery 2017" odbył się dziś, 17 września. Celem wyprawy był Czerwony Bór. Podobnie jak i w poprzednich rajdach, w akcji udział wzięło około 100 osób w każdym wieku.

Po wyjeździe z Zambrowa kolumna rowerzystów przejechała przez: Wądołki Bućki, Wądołki Borowe, Grzymały, Ostrożne, Krajewo Borowe, Krajewo Ćwikły, Tabędz i Bacze Mokre. W Czerwonym Borze odbył się dłuższy przystanek na strzelnicy, gdzie na uczestników czekały napoje, ciepły posiłek, a także konkurs z nagrodami.

W trasie powrotnej cykliści wrócili przez miejscowości: Bacze Mokre, Tabędz, Stare Zakrzewo, Nowe Zakrzewo. Rozwiązanie rajdu nastąpiło około godz. 14.30 na targowicy miejskiej w Zambrowie.

Dzisiejsza wyprawa do Czerwonego Boru zakończyła tegoroczny sezon rowerowy w Zambrowie. Przypomnijmy, że w tym roku odbyło się wiele rajdów. Wycieczki „standardowe” organizowane były w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, od czerwca do września. Celem wypadów były m.in. Dębniki, południowa i północna panorama Zambrowa, Szumowo. Były też trzy rajdy dla zaawansowanych rowerzystów. Każdy o długości około 100 km. Miejscami docelowymi tych wypraw były: Goniądz, Nowogród oraz Siemianówka.

Zdjęcia ze wszystkich imprez rowerowych znajdziecie Państwo na Zambrowskim Portalu www.zambrow.org w odrębnych artykułach. Zbiór linków poniżej.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: