REKLAMA:

Weź udział w tworzeniu budżetu Miasta Zambrów

samorząd
14.09.2017 r., godz. 14.30
Masz pomysł, co można zmienić, ulepszyć lub udoskonalić w naszym mieście? Zgłoś go nam. Propozycje zostaną przekazane radnym niezależnym Barbarze Laszuk i Ryszardowi Kaźmierczakowi, którzy przedstawią je Burmistrzowi Miasta Zambrów.


Radni niezależni Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak, w związku z planowaniem budżetu Miasta Zambrów na następny rok, wyszli z inicjatywą do mieszkańców swoich okręgów wyborczych zachęcając do otwartego włączenia się i wskazania pomysłów, które przyczynią się do lepszego rozwoju naszego miasta.

Wnioski z pomysłami i sugestiami dotyczącymi budżetu Miasta Zambrów należy składać do 25 września za pośrednictwem Zambrowskiego Portalu Internetowego zambrow.org, wysyłając je w formie elektronicznej na adres mailowy: redakcja@zambrow.org lub osobiście w biurze redakcji przy alei Wojska Polskiego 27A lok. 7. Wszystkie wnioski zostaną przekazane radnym, którzy następnie zgłoszą je do Burmistrza Miasta Zambrów. Następnie burmistrz podejmie decyzję o tym, które pomysły zostaną włączone do budżetu.

Inicjatywa radnych jest godna uwagi, pozwala mieszkańcom wyrazić swoje zdanie i czynnie włączyć się do tworzenia lepszego, bezpieczniejszego otoczenia. Zachęcamy więc do udziału w tym przedsięwzięciu! 

- „Dobre pomysły dla rozwoju miasta są bardzo ważne, bo dzięki nim można tworzyć wieloletnie plany inwestycyjne, jak również na bieżąco zaspokajać potrzeby mieszkańców w sposób racjonalny i przemyślany. Liczymy więc na aktywność mieszkańców, gdyż zależy nam na zdiagnozowaniu potrzeb społeczności naszego miasta.” - powiedzieli nam radni niezależni Barbara Laszuk i Ryszard Kaźmierczak.

Przypominamy, że w ramach zeszłorocznej inicjatywy radnych do naszej redakcji wpłynęło kilka wniosków z pomysłami do budżetu Miasta Zambrów. Dotyczyły one m.in.: modernizacji i remontu parkingu przy ul. Ostrowskiej, wykonania progu zwalniającego z przejściem dla pieszych na ul. Armii Krajowej, a także zwiększenia w budżecie wydatków na ochronę środowiska.


BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: