REKLAMA:

Parafia „Ducha” zaprasza na kolejną pielgrzymkę autokarową

zapowiedzi - repertuar
14.09.2017 r., godz. 09.00
Zwiedzanie toruńskiej starówki, siedziby Radia Maryja, kompleksu Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, msza święta, zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Licheniu. Te i inne atrakcje przygotowała parafia pw. Ducha Świętego w ramach jednodniowej pielgrzymki autokarowej.

Parafia pw. Ducha Świętego w Zambrowie zaprasza mieszkańców Zambrowa i okolic do udziału w jednodniowej pielgrzymce autokarowej do Torunia i Lichenia. Odbędzie się ona w sobotę, 23 września.

W programie wyjazdu zaplanowane jest zwiedzanie toruńskiej Starówki, siedziby Radia Maryja, kompleksu Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, msza święta w świątyni Najświętszej Matyi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. W godzinach popołudniowych zaplanowano przejazd do Lichenia, odwiedzenie miejsca objawień Matki Bożej w Lasku Grąblińskim, obiad, modlitwa i zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Licheniu.

Wyjazd zaplanowany jest w sobotę o godz. 3.00 z parkingu przy kościele pw. Ducha Świętego. Pielgrzymi do Zambrowa wrócą w nocy z 23 na 24 września.

Zapisy na pielgrzymkę prowadzone są w zakrystii lub kancelarii parafialnej (w godz. 17:00-18:00). Koszt wynosi 120 zł i obejmuje ubezpieczenie obiad oraz przejazd autokarem. Szczegółowe informacje pod numerem: 517-472-382.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: