REKLAMA:

Rozdajemy płyty na ocieplenie jesieni!

konkursy
23.09.2017 r., godz. 10.10
Szarość za oknem i temperatury powietrza zdają się potwierdzać nadejście jesieni. Dla naszych czytelników proponujemy na rozgrzanie "grzybowy" konkurs. Zapraszamy do zabawy!

Tegoroczny sezon grzybowy w pełni. Jedni lubią je zbierać, inni wolą je jeść. Są również miłośnicy obu form. Prawdziwki, podgrzybki, maślaki, kanie i inne grzyby w ostatnim czasie w ogromnych ilościach zbierają mieszkańcy naszego powiatu. Można powiedzieć, że jest ich prawdziwy wysyp.

Dla wszystkich grzybiarzy - tych zbierających i smakujących - proponujemy zabawę z nagrodami pod nazwą „Grzybek po deszczu!”!

Nagraliśmy film, na którym uwieczniliśmy jak rośnie grzyb. Prezentujemy go poniżej w przyśpieszonej, piętnastosekundowej wersji. Zadaniem konkursowym jest odgadnięcie, w jakim rzeczywistym czasie odbywała się obserwacja tego procesu przez naszą kamerę. Zabawa skierowana jest do użytkowników portalu społecznościowego Facebook, ponieważ to tam w komentarzu pod postem konkursowym należy podać właściwą odpowiedź. Ponadto warunkiem udziału w zabawie jest polubienie naszego fanpage`u www.facebook.com/PortalZambrow oraz postu konkursowego. Wygra osoba, która najcelniej określi rzeczywisty czas wzrostu grzybka.

Pamiętajcie: swoje typy należy podawać w komentarzu pod postem na fb do 8 października. Komentując post konkursowy każdy Uczestnik zabawy potwierdza zapoznanie się z regulaminem konkursowym zamieszczonym jako załącznik do tego artykułu.

Zapraszamy do zabawy! Do wygrania zestaw płyt: ostatni album Urszuli - "Eony snu", najnowszy krążek zespołu Masters - "Tylko muzyka" oraz najnowsze DVD kabaretu Ani Mru-Mru - "Skurcz".

BD/RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: