REKLAMA:

Nietrzeźwy wybił szybę i uszkodził auto. Został zatrzymany

policja
11.09.2017 r., godz. 08.50
31-letni mieszkaniec naszego miasta wybił szybę w jednym z lokali w Zambrowie i uszkodził zaparkowany pojazd. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Dyżurny zambrowskiej komendy policji w miniony wtorek otrzymał informację, że w jednym z lokali w mieście została wybita szyba. Na miejsce natychmiast zostali skierowani dzielnicowi, którzy ten fakt potwierdzili.

W rozmowie ze zgłaszającymi mundurowi ustalili, że nieznany sprawca najpierw cegłą wybił szybę w lokalu, a następnie uszkodził lusterko w zaparkowanym renault. Po wyrządzeniu tych szkód sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzeni wycenili straty na łączną kwotę około 1200 złotych.

Policjanci szybko ustalili odpowiedzialnego za zniszczenie mężczyznę. Podejrzewanym okazał się znany im 31-latek. Patrolując rejon miasta, na jednym z parkingów funkcjonariusze zauważyli 31-letniego zambrowianina. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy.

- „Okazało się, że był on nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało blisko 1,4 promila alkoholu w organizmie.” - przekazuje oficer prasowy zambrowskiej policji.

Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: