REKLAMA:

Nagradzamy najlepsze komentarze dotyczące wokalisty grupy Video – wyniki konkursu

konkursy
06.09.2017 r., godz. 21.00
Podajemy wyniki konkursu, w którym do wygrania była najnowsza płyta zespołu Video. Grupa ta wystąpiła podczas tegorocznego Pożegnania Lata w Zambrowie.

Przypominamy, że 25 sierpnia, wspólnie z zespołem Video, na łamach naszego Portalu ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania była ich najnowsza płyta. Chcąc wziąć w nim udział należało dodać pod filmem w serwisie YouTube (LINK) komentarz, w którym trzeba było napisać coś miłego na temat wokalisty zespołu Video. Na komentarze czekaliśmy do 3 września.

Dziś redaktorzy zambrow.org, przy współpracy z Wojtkiem Łuszczykiewiczem, wybrali najciekawszy wpis. Został nim komentarz autorstwa użytkownika o nicku „Misia”. Zwycięzca otrzyma od nas najnowszą płytę formacji Video pt. „Doskonale wszystko jedno” z autografem wokalisty. Ponadto postanowiliśmy przyznać nagrodę pocieszenia za komentarz autorstwa użytkownika „Paulaa 1227”. Laureaci mogą odebrać nagrody w siedzibie firmy MARKOMP przy ul. Bema 2b w Zambrowie.

Poniżej publikujemy zwycięskie wpisy:

Misia: „Kiedy miałam 12 lat po raz pierwszy usłyszałam Waszą piosenkę "Idę na plażę". Byłam wtedy dzieciakiem, ale zakochałam się w tej piosence nie tylko dlatego, że była melodyjna, szybko wpadała w ucho. Mama się ze mnie śmiała, gdy usłyszała powód, dla którego ciągle słuchałam tej piosenki. Powiedziałam, że chcę aby mój mąż był tak samo pozytywnie zakręcony, uśmiechnięty i radosny jak wokalista zespołu Video. Nigdy wcześniej nie spotkałam osoby, która potrafiła dać z siebie tyle co Wojtek. W każdą piosenkę wkładasz kawałek swojego serca - to widać i słychać. Jako jedna z wielu Twoich fanek chciałabym Ci bardzo podziękować za to, że dzielisz się z nami swoimi przeżyciami i że możemy uczestniczyć w części Twojego życia. Mam nadzieję, że będziesz tworzył dalej. Bądź zawsze taką pozytywną osobą, zakręconą i nigdy się nie zmieniaj!”.

Paulaa 1227: „Kocham ten zespół! Wojtek jest energicznym i wspaniałym wokalistą, którego miło posłuchać nawet kiedy mam zły dzień piosenka "środa czwartek" raz dwa go rozpromienia! Jestem ich fanką od kilku lat i jest to zespół, który przetrwa wszystko. Z niemal każdą piosenką wykonaną przez zespół Video mam wspaniałe wspomnienia, do których lubię wracać! Zarażajcie tą piękną muzyką i energią! Twórzcie dalej historię polskiej muzyki, aby jak najmłodsi rozumieli co znaczą te słowa! Czekam na więcej prawdziwych polskich piosenek!”.

Przypomnijmy, że 20 sierpnia zespół Video wystąpił na zambrowskiej scenie podczas Pożegnania Lata 2017. Po koncercie mieliśmy okazję porozmawiać z wokalistą zespołu - Wojtkiem Łuszczykiewiczem. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: