REKLAMA:

Dom Kultury w Rutkach zaprasza na zajęcia

zapowiedzi - repertuar
06.09.2017 r., godz. 16.30
Zajęcia z tańca nowoczesnego oraz artystyczno-teatralne to propozycja Domu Kultury w Rutkach-Kossakach w nowym roku szkolnym.

Dom Kultury w Rutkach-Kossakach zaprasza dzieci i młodzież z gminy do skorzystania z propozycji kulturalnych przygotowanych na nowy rok szkolny 2017/2018. Wśród nich znajdują się zajęcia z tańca nowoczesnego oraz artystyczno-teatralne. Obie propozycje skierowane są do osób w wieku 10-16 lat.

Pierwszą z ofert jest projekt „Artystyczne wizje – czyli zabawy dzieci i młodzieży ze sztuką” realizowany przez Dom Kultury oraz nieformalną grupę „Awangarda”. Adresowany jest on do osób, które chcą się dobrze bawić, a zarazem rozwijać swoje pasje artystyczno-teatralne. Zapisy i zebranie organizacyjne odbędzie się w piątek, 8 września o godz. 17:30 w Domu Kultury w Rutkach-Kossakach.

Projekt ten jest dofinansowany ze środków Programu „Działaj lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Lokalnej Grupy Działania „Brama na bagna” w Zambrowie.

Dom Kultury w Rutkach-Kossakach przygotował również propozycję dla miłośników tańca. Do 14 września prowadzone są zapisy na zajęcia z nauki tańca nowoczesnego, które będą się odbywały w każdy piątek w dwóch grupach wiekowych – dzieci z klas IV-VI (15:30-16:30) oraz młodzież z klasy VII i gimnazjum (16:30-17:30).

Lekcje tańca poprowadzi Łukasz „Szotek” Szotko – instruktor i tancerz w Akademii Tańca „Szał” z ponad 10-letnim doświadczeniem. „Szotek” jest jednym z najlepszym choreografów w Polsce. Mistrz Polski, Europy i Świata w hip hopie, finalista programów telewizyjnych takich jak: Mam Talent, Got to Dance i You Can Dance.

W imieniu organizatorów zachęcamy do uczestnictwa w tych zajęciach.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: